Hakkımızda

Firmamız 1991 yılında Türkiye nin dev sanayi sitesi OSTİM de faliyete başlamıştır.

Bilindiği üzere metal sanayinden,çimento ve seramik sanayine,petrokimya sanayinden gıda sanayine kadar çok geniş bir yelpazede doğru sıcaklık ölçümü ve kontrolü en temel unsurlardan birisidir.Yine bilindiği gibi ; sıcaklık ölçümü termokupl ve yine bir çeşit temokupl olan termorezistanslar (rezistans ve termometreler) ile yapılmakta , sıcaklık kontrolü ise bu termokupl ve rezistans termometreler bağlı ölçü, kontrol ve kayıt cihazlrı ile gerçekleştirlmektedir.

Sistemi bir bütün olarak ele aldığımızda ,öncelikli önem sırasına göre genel bir yaklaşımla “termokupl veya rezistans termometre” , ölçü kontrol ve kayıt cihazı ve bunları birbirine bağlayan “kompanzasyon kablosu” serisinden oluşan bir ölçü ve kontrol organizasyon ile karşılaşılır. Şirketimiz tüm dünyada konusunda önderliğitartışılmayan HALDENWANGER , DEGUSSA ,SENSYCON, INCOALLOYS ABB , ZAPP ,TDI gibi kuruluşlardan doğrudan ithal ettiği uluslar arası standartlarda üretilmiş birinci sınıf malzemeleri kullanarak alman DIN norm ve IEC-584 standartlarına uygun şekilde imal etmekte olduğu her tip ve özellikle termokupl ve rezistans termometreler ile kompanzasyon kabloları ve ölçü kontrol ve kayıt cihazlarında deneyim ve birikimin garantisi altında Sayın müşterilerimizin kullanımına sunmaktadır. Doğru sıcaklık ölçümü ve kontrolünün ürün kalitesini ve imalat maliyetini olumlu yönde ve doğrudan etkilediği de göz önüne alındığında ihtiyaç sahiplerinin yüksek kalitesi onaylı bir sistemi özellikle tercih etmeleri kaçınılmaz bir sonuçtur.

TETCİS LTD.ŞTİ. Sayın müessesenizin ihtiyacını tereddütsüz karşılayacak her türlü standart ve özel termokupl , termorezistans , kompanzasyon kablosu ve dijital cihaz imalatını gerçekleştirebilecek ve arzu edilen sistemi kurabilecek yeteneğe , kapasiteye ve tecrübeye sahiptir.

SAYGILARIMIZLA
TETCİS LTD.ŞTİ
MURAT ÇALIŞKAN